спорт как отдых

Angle
Повідомлень: 92
З нами з: 06 вересня 2022, 13:08

спорт как отдых

Повідомлення Angle » 27 вересня 2022, 09:55

спорт как отдых
Кто-то от спорта получает огромное удовольствие. Для таких людей это действительно отдых самый настоящий, а не труд

Netek
Повідомлень: 304
З нами з: 24 грудня 2021, 14:00

спорт как отдых

Повідомлення Netek » 27 вересня 2022, 10:03

Angle писав:
27 вересня 2022, 09:55
спорт как отдых
Кто-то от спорта получает огромное удовольствие. Для таких людей это действительно отдых самый настоящий, а не труд
Я как раз к таким людям и отношусь. У нас на работе иногда проводится корпоративный фитнес для сотрудников https://donsport.ru/karty/korporativnaya/ , так я посещаю эти тренировки с большим удовольствием. Особенно приятно наблюдать за тем, какой результат они дают и как преображается твоё тело.

Keshit
Повідомлень: 277
З нами з: 21 березня 2022, 15:03

спорт как отдых

Повідомлення Keshit » 27 вересня 2022, 17:45

Кто-то от спорта получает огромное удовольствие. Для таких людей это действительно отдых самый настоящий, а не труд
когда видишь результат от тренировок, то спорт и превращается в хобби)

Аватар користувача
Gordana
Повідомлень: 106
З нами з: 18 травня 2020, 08:07

спорт как отдых

Повідомлення Gordana » 22 листопада 2022, 13:06

Багато хто займається спортом, але далеко не всі це роблять в задоволення, а більше через силу, щоразу переважаючи над своєю лінню. Я вважаю, що потрібно знайти улюблене заняття, і тоді не буде таких проблем. Шукайте те, що сподобається. Для мене це йога Львів , на яку ходжу двічі на тиждень уже понад два роки. Займаюся з одним тренером, яка навчила мене правильно виконувати всі пози, тому навіть удома у вихідні намагаюся знайти час на йогу хоч на 30 хвилин.

jenya26
Повідомлень: 36
З нами з: 04 лютого 2022, 22:49

спорт как отдых

Повідомлення jenya26 » 30 січня 2023, 01:58

Оскільки вирішив трохи схуднути, я записався до тренажерного залу метро лівобережна. Окрім регулярних занять у залі з тренером, мені довелося сильно скоректувати своє харчування. Сподіваюся, що мені вдасться знизити жировий прошарок і наростити м'язову масу.

Tulu
Повідомлень: 21
З нами з: 25 жовтня 2021, 16:30

спорт как отдых

Повідомлення Tulu » 25 травня 2023, 12:04

Не всегда именно такие прям физические нагрузки помогают отдыхать. Можно найти массу других интересных занятий. Я вот нашла отличного гипнотерапевта https://alekseyair.ru/superorgazm и записалась на тренинг супероргазмы) Так круто я себя еще никогда не чувствовала!

Відповісти