психолог

Между нами девочками
Netek
Повідомлень: 304
З нами з: 24 грудня 2021, 14:00

психолог

Повідомлення Netek » 22 лютого 2022, 08:51

Valentina писав:
18 листопада 2020, 11:44
Значит ли общение с психологом-это вечное ковыряние в детских травмах?
Это вы решили исходя из голливудских фильмов? На самом деле всё зависит от характера проблемы, ведь бывает человек впадает в депрессию на фоне простой бытовухи. Тут хорошо поможет онлайн помощь психолога , с которым можно поговорить и обсудить проблемы. Хотя вы немного правы, многие проблемы в корне имеют детские травмы.

Lena Zajets
Повідомлень: 32
З нами з: 12 квітня 2021, 12:10

психолог

Повідомлення Lena Zajets » 30 вересня 2022, 14:25

Психолог нужен не только через детские травмы, а и за всю жизнь могут возникнуть различные ситуации, которые нужно устранить, чтобы не было ещё более серьёзных проблем. Могу посоветовать вам клинику https://inno-health.com/ в которую вы можете обратиться абсолютно по любым интересующим вопросам и проблема со здоровьем, мне они всегда помогали их решить.

Indianna
Повідомлень: 125
З нами з: 18 березня 2020, 14:41

психолог

Повідомлення Indianna » 19 жовтня 2022, 12:25

Розібратися з різними питаннями, які вам не до кінця зрозумілі можуть допомогти спеціальні курси. Ось як курс «Оздоровчі практики», який надасть тобі можливість дізнатися багато важливого, корисного та цікавого про свій організм, психічні можливості та оволодіти інструментами для самоконтролю, стійкого імунітету до зовнішніх викликів і складних життєвих подій.

Аватар користувача
Perad
Повідомлень: 319
З нами з: 20 листопада 2020, 17:17

психолог

Повідомлення Perad » 03 листопада 2022, 12:43

Не думала, що я колись буду клієнтом психоаналітика, але у зв'язку з проявом складної ситуації довелося наступати на свої слабкості і повертатися до нормального життя. Скептично ставилася спочатку, але Володимир Казанцев переконав мене у протилежному, зокрема завдяки діалогам, завдяки ефективним методам та його порадам у тих чи інших моментах. Рекомендую звертатись, особливо за наявності безвихідних ситуацій.

Аватар користувача
Кристина
Повідомлень: 135
З нами з: 06 жовтня 2020, 09:22

психолог

Повідомлення Кристина » 15 січня 2024, 14:02

Психолог дуже часто рятує сімї і витягує людей з депресії. Тому це надзвичайно важлива професія, яка заслуговує на повагу.

Аватар користувача
Кристина
Повідомлень: 135
З нами з: 06 жовтня 2020, 09:22

психолог

Повідомлення Кристина » 15 січня 2024, 14:02

Так, звісно, в наш час дуже важко обійтись без психолога. Інколи життя підносить такі важкі випробування, що самій людині не під силу вийти з тих проблем. Тому, з власного досвіду, рекомендую надійний онлайн-сервіс https://aboutu.live/simeyniy-psiholog, де ви зможете підібрати собі психолога самостійно. І повірте, після декількох сеансів ви відчуєте себе набагато краще, і зможете дивитись на проблеми і вирішувати їх. Головне не затягуйте, адже ментальне здоров'я таке ж важливе, як і фізичне.

Відповісти