Медтехника

Відповісти
Aleksandra85
Повідомлень: 38
З нами з: 19 лютого 2021, 22:00

Медтехника

Повідомлення Aleksandra85 » 27 лютого 2023, 14:06

Скажите проверенный магазин, где я могу приобрести необходимую медтехнику для родителей с доставкой. Буду крайне признательна

Тимур Леонов
Повідомлень: 53
З нами з: 01 жовтня 2020, 14:16

Медтехника

Повідомлення Тимур Леонов » 02 березня 2023, 19:10

Привет. Недавно я начал замечать проблемы со здоровьем у своих родителей и решил приобрести им некоторую медтехнику для дома, чтобы они могли следить за состоянием своего здоровья. Так как мне нужен был качественный товар, я искал в разных магазинах и в итоге нашла все необходимое здесь https://medtehnika-plus.com.ua/ . У них достаточно большой ассортимент и хорошие консультанты, которые помогают найти то, что нужно, а также есть удобная служба доставки.

Bruna33
Повідомлень: 55
З нами з: 08 листопада 2021, 21:47

Медтехника

Повідомлення Bruna33 » 27 квітня 2023, 14:51

Мені доводилось купувати товари медичного характеру по догляду за своїми батьками в медтехніці в Полтаві medtehnika. Можете перейти на їх офіційний сайт, і тут переглянете доступні товари. Можу сказати, що вибір товарів по догляду, для реабілітації, гігієні та для інших потреб дуже великий, а ціни низькі.

Аватар користувача
Olyalya
Повідомлень: 68
З нами з: 04 січня 2020, 12:17

Медтехника

Повідомлення Olyalya » 22 липня 2023, 09:27

Хочу купити автоматичний тонометр, підкажіть де на них найнижчі ціни?

Аватар користувача
Neeo
Повідомлень: 67
З нами з: 05 січня 2020, 13:53

Медтехника

Повідомлення Neeo » 24 липня 2023, 09:28

Раджу Вам орієнтуватися не на ціни, а на якість та характеристики медтехніки. Я собі наприклад замовив ось такий автоматичний тонометр на плече Gamma Optima 4Gen + адаптер https://medtehnikalife.com.ua/ua/avtoma ... ma-adapter Він точний та надійний, при цьому дуже простий у використанні. Для вимірювання артеріального тиску підходить для всіх вікових груп.

Аватар користувача
Gaika
Повідомлень: 91
З нами з: 04 березня 2021, 15:31

Медтехника

Повідомлення Gaika » 03 серпня 2023, 13:36

У мене питання щодо сертифыкації медичноеї техніки.

Аватар користувача
Glebin
Повідомлень: 58
З нами з: 29 травня 2021, 18:59

Медтехника

Повідомлення Glebin » 04 серпня 2023, 11:56

Сертифікація медичних виробів чи техніки - це обов'язкова процедура, яку мають проходити всі виробники чи постачальники медичних товарів. Це регулюється на законодавчому рівні в нашій країні. Все, що потрібно знати про це та саме замовити послуги сертифікації можете в IMPROVE MEDICAL звернутись. Тут вже вас повністю та якісно проконсультують.

Аватар користувача
дачник
Повідомлень: 214
З нами з: 16 грудня 2020, 02:48

Медтехника

Повідомлення дачник » 04 вересня 2023, 17:42

У мене виникла потреба купити глюкометр, але я не знаю, де краще його замовляти. Є так багато магазинів і інтернет-ресурсів, але я хотів би знайти найкраще місце для покупки. Я чув, що в деяких магазинах ціни завищені, а я хочу не тільки якісний глюкометр, а й вигідну пропозицію.

Аватар користувача
крош
Повідомлень: 210
З нами з: 15 січня 2020, 21:12

Медтехника

Повідомлення крош » 04 вересня 2023, 17:43

Я хотів би порадити вам сайт, де ви зможете знайти дуже корисну інформацію та порівняльну таблицю з найкращими глюкометрами на 2021 рік. Цей сайт пропонує велику вибірку ультрасучасних глюкометрів від надійних виробників за досить доступними цінами. У цій таблиці ви зможете ознайомитися з ключовими характеристиками кожного глюкометра, діапазоном вимірювання, розміром екрану та багато іншої цікавої інформації. Будьте впевнені, що ви знайдете там оптимальний варіант саме для вас і точно буде правильно саме тут глюкометр купить https://med-line.com.ua/top5-glucometrov-2021 . Також на сайті ви можете переглянути відгуки покупців і врахувати їх думку при виборі.

Відповісти